Sizde Sitemizi Kullanarak Kendi Reklam Hesabınızdan Para Kazanabilirsiniz

Kendi reklam hesabınızla para kazanın, Web sitemizi kullanarak kazanmaya başlayın.

Sizde Sitemizi Kullanarak Kendi Reklam Hesabınızdan Para Kazanabilirsiniz

Merhaba, sizde web sitemizi kullanara kendi reklam hesabınızla para kazanabilirsiniz tek yapmanız gereken sitemize üye olun ve kullanıcı adınızı yorum kısmına yazıp sitemizde yazar olmak istediğinizi yazmanızdır.

Oynayipkazan.com'dan nasıl para kazanabilirim?

Web sitemizde nasıl içerik yayınlama yetkisi alabileceğinizi, nasıl içerikler yayınlayabileceğinizi ve web sitemizden nasıl para kazanmaya başlayabileceğinizden bahsedeceğim.

Web Sitede Nasıl İçerik Yayınlama Yetkisi Alabilirim?

Web sitemizde içerik yayınlayabilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Web sitemize üye olduktan sonra kullanıcı adınızı aşağıda yorum kısmına yazmanız ve yazar olmak istediğinizi yazmanız yeterlidir. Yazar rütbesi verildikten sonra sizin yorumunuzu yanıtlayacağız. Siteden çıkış yapıp tekrar oturum açtığınızda admin paneli akltif olacaktır.

Web Sitede Nasıl İçerik Yayınlayabilirim?

Yazar rütbesi aldıktan sonra sitemizin admin paneline erişebileceksiniz. Sitemizin admin paneli basit ve kolayca yönetilebilecek şekilde tasarlanmıştır admin panelinden oyun, program ve uygulama indirme paylaşabilirsiniz veya telegram'dan bana ulaşabilirsiniz. @emre144

Web Sitede Nasıl Para Kazanabilirim?

Web sitemizde yazar rütbesi aldıktan ve oyun-program v.b sayfamızı hazırladıktan sonra indirme linkini link kısaltma reklamlarıyla kısaltarak para kazanabilirsiniz. Sizin yayınladığınız içeriğe giren her ziyaretçi yayınladığınız oyunu, uygulamayı veya programı indirirken sizin link kısaltma reklamlarından geçer ve bu sayede sizin bağlantınızdan her indirme linkini tıklayan kişiden link kısaltma reklamı sayesinde para kazanacaksınız. 

Hangi Link Kısaltma  Reklamını Kullanabilirim ?

İstediğiniz bütün link kısaltma reklamlarını veya pop-up reklamlarını kullanabilirsiniz ama benim size önerim ve benimde kullandığım trlink link kısaltma reklamlarıdır siteye üye olmak ve link kısaltıp para kazanmaya başlamak için buraya tıklayın. Bu link kısaltma reklamını önermemin nedeni yerli, güvenilir ve yakın bir zamanda kazançlarını arttırdığı içindir güvenilir ve kazançları diğer link kısaltma reklamlarına göre artık birazdaha yüksek olduğu içindir. Eğer sizinde bildiğiniz güvenilir ve kazancı yüksek link kısaltma reklamı varsa aşağıda yorum kısmından belirte bilirsiniz.

Tepkiniz Nedir?

like
2
dislike
0
love
0
funny
0
angry
1
sad
0
wow
0