Minecraft Pe Apk indir V1.16.100.52 Full indir

Minecraft Pe Apk indir

Minecraft Pe Apk indir V1.16.100.52 Full indir

Minecraft Pocket Edition v1.16.100.52 TAM APK, açık dünya, macera ve hayatta kalma türündeki oyunlar Mojang firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız küpten adam ile bağlantınız bağlantınız açık dünya kendi yaşam alanınızı kurmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve yeni bilmelerini öğrenmek. Minecraft Pocket Edition v1.16.100.52 sürümü BETA olarak sunulmuştur, bloklar, komutlar, yumurtalar, hayvanlar için onlarca yenilik ve hata düzenlemesi sizleri bekliyor. Tehlikeli yaratıklar, köylüler, yüzlerce blok ve parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Minecraft Pocket Edition Play Store'da 24.99TL'dir, 3.540. ENGLISH dil desteği mevcuttur.

KURULUMU

Minecraft Pocket Edition v1.16.100.52 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ YOKTUR.

Ayrıştırma hatası düzeltilmiştir.

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0 sürümünde Komut Blok kullanabilmek için yazışma kısmına “/ give @p command_block 64” yazınız, blok envantere gelecektir.

Harita kurarken açılamıyor hatası alıyorsanız, oyunun ayarlar bölümünde profil sekmesine gelin (Ayarlar / Profil) “Dosya Depolama Konumu” nun Harici olarak seçin ve oyunu kapatıp açın, sorun düzelecektir.

UYARI:  oyun açılışta kapanıyorsa games / com.mojang / minecraftpe / klasör içindekileri silip oyunu tekrar ekranda büyük ekranda sorunsuz çalışacaktır.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü sakın silmeyin aksi takdirde tüm oluşturduğunuz Minecraft evrenleri kaybolur. 

İNDİRME LİNKİ

Önemli: İndirmek için link kısaltma reklamını geçmeniz gerekir !

Tepkiniz Nedir?

like
9
dislike
2
love
2
funny
1
angry
2
sad
2
wow
0