Microsoft Flight Simulator Full indir – PC 2020

Microsoft Flight Simulator Full indir, 2020 Çıkışlı simulator oyunu kırıldı yeni uçakların bulunduğu bir çok hava limanı ve anlık canlı harita ve navigasyonla uçuşa hazır olun, oyun oldukça geliştirilmiş, havacılık oyunlarını sevenler için,22den fazla uçak hafif ve ağır olmak üzere dünya üzerinde uçuşlar yapın ve keyfini çıkarın.

Microsoft Flight Simulator Full indir – PC 2020

Dünyayı Keşfedin

37 binden fazla havaalanının, 2 milyon şehrin, 1,5 milyar binanın, gerçek dağların, yolların, ağaçların, nehirlerin, hayvanların, trafiğin ve daha fazlasının bulunduğu şaşırtıcı derecede detaylı dünyada gezinin.

Kanatlanın

Hafif uçaklardan ticari jetlere kadar çok çeşitliliğe sahip uçaklarla, etkileşimli ve vurgulu araç rehberi ve kontrol listeleriyle seviyenize göre ölçeklenen deneyim sayesinde pilotluk yeteneklerinizi güçlendirin.

Yeteneklerinizi Test Edin

Doğru rüzgar hızı ve yönü, sıcaklık, nem, yağmur ve şimşek dahil olmak üzere gerçek zamanlı canlı hava durumuyla gece veya gündüz uçun.

Yeni nesil Microsoft Flight Simulator'da hafif uçaklardan geniş gövdeli jetlere kadar en ayrıntılı ve gerçek uçakları uçurun. Dinamik ve yaşayan bir dünyada gece uçuşlarında, gerçek zamanlı atmosfer simülasyonuna sahip canlı hava durumunda zorluklara karşı uçuş yeteneklerinizi test edin. Dünyada istediğiniz bir yere kendi uçuş rotanızı oluşturun. Dünya parmaklarınızın ucunda.

Microsoft Flight Simulator Sistem gereksinimi:
Ram: 8GB
HDD: 151GB
İşlemci: i5 ve İyisi
Windows: 10 ve 64 bit sadece
Ekran kartı: Nvdia veya Amd vb.

Microsoft Flight Simulator 2020 Racatylink

Part1 - Part2 - Part3 - Part4 - Part5 - Part6 - Part7 - Part8 

Microsoft Flight Simulator 2020 Altenatif Link

Part1 - Part2 - Part3 - Part4 - Part5 - Part6 - Part7 - Part8

Önemli: İndirmek için link kısaltma reklamını geçmeniz gerekir !

Tepkiniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0